LOKALIZACJA

Nasze Placówki

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi placówkami, posiadamy bogate doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

KATOWICE

ul. Warszawska 40(wejście od ul. Górniczej 2)

Centrum Medyczne Warszawska jest kameralnym prywatnym centrum medycznym, w którym zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach, ale takich, którzy jednocześnie są przyjaźni pacjentowi i są zorientowani na jego potrzeby. W naszym centrum nie tolerujemy braku uprzejmości.

KATOWICE

ul. Powstańców 8

Poradnia Lekarza Rodzinnego Silmedica zajmuje się kompleksową opieką medyczną dorosłych i dzieci. Pacjenci mogą skorzystać z porad medycznych związanych z profilaktyką zdrowotną, kompleksową diagnostyką i leczeniem. Realizujemy również Program Szczepień Ochronnych, obowiązkowych i zalecanych, w tym szczepienia na grypę. Poradnia lekarza rodzinnego realizuje świadczenia w ramach kontraktu z NFZ pacjentom zadeklarowanym do poradni POZ oraz prywatnie w ramach medycyny podróży.

KATOWICE

ul. Kościuszki 16

Poradnia diabetologiczna Medi-Diab jest niewielką placówką medyczną, przyjmującą w ramach kontraktu z NFZ, skupioną wyłącznie na leczeniu cukrzycy lub schorzeń z nią związanych. W Medi-Diab zatrudniamy lekarzy, którzy są wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy dostarczać pacjentom profesjonalne leczenie w ramach ubezpieczenia NFZ. Nieustannie dążymy do tego, żeby nasza przychodnia mogła świadczyć jak najwięcej profesjonalnych konsultacji diabetologicznych bezpłatnych dla pacjenta. Poradnia jest zlokalizowana w samym centrum Katowic i można do niej dojechać pociągiem i tramwajem.