W czym możemy Ci pomóc?

Specjalizacje

Psychiatria

W poradni zdrowia psychicznego tworzymy zespół empatycznych lekarzy, którzy mają ogromną wiedzę na temat zaburzeń i chorób psychicznych.

Diagnozujemy i leczymy takie choroby jak: zaburzenia lękowe, depresja, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, bezsenność, nerwica, psychozy i inne zaburzenia psychiczne. Zapewniamy szybkie terminy, dyskrecję i szacunek do każdego pacjenta.

Wojciech Gruenpeter - ZnanyLekarz.plKarolina Jania - ZnanyLekarz.pl Sandra Jonczyk - ZnanyLekarz.pl

Sara Dec-Małczak - ZnanyLekarz.pl

Łukasz Romanowski - ZnanyLekarz.pl

zadzwoń: +48 501 038 648

Okulistyka

W Silmedica stworzyliśmy profesjonalną poradnię okulistyczną z nowoczesnym sprzętem i profesjonalnym personelem. Poradnia zajmuje się rozpoznawaniem, różnicowaniem i leczeniem ostrych i przewlekłych chorób oczu. Nasi specjaliści leczą choroby i wady oczu.

W Silmedica chcemy wykonywać profesjonalnie badania i zabiegi medyczne, ale jednocześnie chcielibyśmy, żeby pacjent czuł sie u nas tak komfortowo jak to tylko możliwe. 

Katarzyna Dziurzyńska - ZnanyLekarz.plMałgorzata Sobolewska - ZnanyLekarz.pl Piotr Grygierczyk - ZnanyLekarz.pl Marta Świerczyńska - ZnanyLekarz.pl
Wykonujemy takie badania jak: refraktometria komputerowa, ostrość wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego), badanie w lampie szczelinowej, badanie dna oka, badanie OCT, USG oka i wiele więcej.

zadzwoń: 501 038 648

Diabetologia

W ramach poradni diabetologicznej Silmedica posiadamy kontrakt z NFZ na świadczenie konsultacji diabetologicznych, dzięki temu możemy zaoferować nasze usługi bezpłatne dla osób z ubezpieczeniem zdrowotnym. Nasi lekarze diabetolodzy są doświadczonymi specjalistami, zapewniają opiekę na wysokim poziomie.

W poradni diabetologicznej Silmedica działa również prywatny gabinet diabetologiczny, w którym przyjmuje lekarz diabetolog oraz gabinet dietetyczny, w którym przyjmuje dietetyk kliniczny.

Przychodnia znajduje się w samym centrum Katowic, do której można dojechać tramwajem, autobusem lub pociągiem (odległość od wyjścia z dworca przy ul. Konopnickiej do poradni to jedynie 120m).

Anna Maria Broma-Kondrat - ZnanyLekarz.pl

Alicja Sieradzon - ZnanyLekarz.pl

Beata Łącka-Gaździk - ZnanyLekarz.pl

zadzwoń: 32 251 79 00

Medycyna Rodzinna

W ramach Silmedica zajmujemy się kompleksową opieką medyczną dorosłych i dzieci. Pacjenci mogą skorzystać z porad medycznych związanych z profilaktyką zdrowotną, kompleksową diagnostyką i leczeniem. W ramach świadczeń finansowanych przez NFZ nasze pacjentki mają prawo do wizyt patronażowych położnej.

W Poradni Lekarza Rodzinnego zatrudniamy lekarzy rodzinnych, pediatrów oraz lekarzy chorób wewnętrznych. W Poradni można także wykonać bezpłatne szczepienia obowiązkowe oraz płatne szczepienia zalecane.

Dodatkowe świadczenia wykonywane w poradni zarówno na NFZ jak i prywatnie: EKG, Badania laboratoryjne, Medycyna podróży (odpłatnie).

zadzwoń: (32) 251 28 88

Endokrynologia dziecięca

W Silmedica dbamy o zdrowie naszych najmłodszych pacjentów, oferując wysokiej jakości opiekę endokrynologiczną dla dzieci i młodzieży. Nasza specjalistyczna poradnia endokrynologiczna to miejsce, gdzie każde dziecko może liczyć na kompleksową diagnozę, leczenie i monitorowanie schorzeń związanych z układem hormonalnym.

Nasi doświadczeni endokrynolodzy dziecięcy specjalizują się w leczeniu różnorodnych problemów endokrynologicznych, takich jak zaburzenia wzrostu, choroby przysadki, nadnerczy i gonad, zaburzenia metaboliczne, choroby tarczycy oraz inne schorzenia hormonalne. Dzięki zaawansowanej wiedzy medycznej i nowoczesnym metodom diagnostycznym, zapewniamy naszym pacjentom skuteczną i indywidualnie dostosowaną terapię.

W Silmedica stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia dziecka, dlatego oprócz profesjonalnej opieki medycznej, dbamy także o komfort i dobro naszych małych pacjentów oraz ich rodziców. Nasz zespół skupia się nie tylko na leczeniu chorób, ale również na wsparciu emocjonalnym i edukacji, aby każde dziecko mogło rozwijać się zdrowo i szczęśliwie.

Ewelina Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl

zadzwoń: +48 501 038 648