Endokrynologia dziecięca NFZ

W poradni PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ) Silmedica można skorzystać z konsultacji lekarskich u endokrynologa dziecięcego w ramach NFZ. 
Endokrynolog dziecięcy, Pani dr Ewelina Dąbrowska, przyjmuje dzieci należące do poradni POZ Silmedica z chorobami tarczycy w ramach tzw. Opieki Koordynowanej.
 
Opieka koordynowana jest to program do którego mogą dołączyć poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), mający celu zwiększenie dostępności lekarzy specjalistów w ramach NFZ oraz polepszenie przepływu informacji pomiędzy lekarzem rodzinnym a lekarzem specjalistą. W Silmedica naszym celem jest nieustanna poprawa jakości obsługi naszych pacjentów, dlatego dołączyliśmy do programu Opieki Koordynowanej dzięki czemu nasi pacjenci mają dostęp do endokrynologa oraz endokrynologa dziecięcego w ramach NFZ.  
 
Jak wygląda proces zapisania się do endokrynologa dziecięcego w ramach Opieki Koordynowanej?  
Pacjent zapisany do poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Silmedica znajdującej się przy ul. Powstańców 8 w Katowicach musi w pierwszej kolejności odbyć wizytę u lekarza pediatry, który potwierdzi albo wykluczy chorobę tarczycy. Jeżeli lekarz pediatra potwierdzi chorobę to tworzy tzw. Indywidualny Plan Opieki Medycznej (IPOM) w którym zaleca wizytę u endokrynologa dziecięcego. Następnie pacjent w rejestracji zapisuje się do endokrynologa dziecięcego w dogodnym dla siebie terminie.
nfz-narodowy-fundusz-zdrowia2434.logowik.com

zadzwoń: 32 251 28 88

Endokrynolog dziecięcy Katowice NFZ

Zaufanie pacjentów

 • Małgorzata W.
  U Pani Sandry leczę się już od czerwca, więc proszę mi wybaczyć zwlekanie wystawienia opinii, już to nadrabiam! Od samego początku poczułam się swobodnie, Pani Sandra ma bardzo przyjemne usposobienie. Zostałam potraktowana poważnie i z zaangażowaniem. Leki kilkukrotne zmieniałyśmy (Pani Sandra nie bagatelizowała skutków ubocznych, które mnie dotykały) i po kilku próbach udało się dopasować idealną kombinację leków dla mnie. Zostałam również wysłana na diagnozę ADHD i po 29 latach katuszy i niszczenia psychicznie samej siebie, bo "coś jest ze mną nie tak" otrzymałam diagnozę pozytywną. Udało mi się zmienić pracę, która doprowadzała mnie do ataków paniki i wpędzała w alkoholizm. Na ten moment jestem trzeźwa od pół roku, regularnie przyjmuję leki oraz uczęszczam na terapię. W ciągu tych 6 miesięcy kiedy byłam (a właściwie jestem) pod opieką Pani Sandry udało mi się osiągnąć więcej niż w całym moim życiu. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną empatię, profesjonalne podejście!
  Małgorzata W.
  4 września 2023
 • Małgorzata W.
  Wraz z mężem chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Pani Doktor za serce włożone w leczenie naszej córki. Od roku odbijaliśmy się od lekarza do lekarza i każdy rozkładał ręce! Pani Doktor wykonała wiele badań, konsultowała nas z panią profesor, zaleciła badania genetyczne, które w końcu dały nam odpowiedz co jest. Szkoda tylko, ze nie trafiliśmy na Panią Doktor od razu, bo zaoszczędziłoby nam to wiele nerwów i pieniędzy. To jest prawdziwy lekarz z powołania i z pasji a ja myślałam, że już takich ludzi nie ma.
  Małgorzata W.
  4 września 2023
 • M.
  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty, czułam się bezpiecznie i mogłam się otworzyć, Pani Sandra cały czas mnie słuchała i nie poganiała, po prostu pozwoliła mówić. Dobrała leki i przedstawiła wstępny plan leczenia, czuję, że trafiłam w dobre ręce i cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę właśnie u niej :) Na razie jeszcze nie mogę wypowiedzieć się o efektach leczenia, ale liczę na to, że będzie lepiej! Pani z rejestracji również przemiła, oby więcej takich ludzi :)
  M.
  4 września 2023
 • Pacjent
  Chciałbym szczerze polecić wizyty u tego specjalisty. Pani doktor przyjmuje w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie i niezbędne badania może przeprowadzić na miejscu. W przeciwieństwie do innych lekarzy jest skłonna zbadać pacjenta i pomóc mu, zamiast zapisywać na kolejne i kolejne wizyty. Chciałbym, aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani doktor. Warto wspomnieć też o przyjaznej atmosferze wizyty i przemiłej pani w rejestracji.
  Pacjent
  27 sierpnia 2023
 • Arkadiusz D.
  Już od samego progu placówki czuć miłą atmosferę, chęć pomocy i wyjaśnienia nurtujących nas pytań. W trakcie wizyty lekarz w obszerny sposób przeprowadza wywiad z pacjentem, zadaje pytania i wyjaśnia w szczególe dlaczego pyta o konkretna rzecz. To pozwala dokładnie poznać obecną sytuację zdrowotną pacjenta. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony i pozwala zbadać oczy na wskroś. Pan Piotr potwierdził poprzednia diagnozę innego okulisty a tym samym uspokoił mnie w kwestii obecnego stanu mojego oka. Otrzymałem receptę oraz dokładna informacje co dlaczego i ile potrwa. Jak dla mnie wizyta idealna.
  Arkadiusz D.
  25 sierpnia 2023

5.0

Opinie pacjentów - znanylekarz.pl